Sepette %10 İndirim

Blog

Göz Alıcı Trend Renkli Taş Takılar

 

Pırlanta, günlük yaşantıda, özel davetlerde, evlilik teklifinde ya da nişan yüzüğü seçiminde kullanılan değerli bir taştır. Günümüzde kadınlar evlenirken artık altın takıları demode bulmaktadır. Bunun yerine değerli taşlardan oluşan takıları tercih etmektedir. Bu tercihler sadece evlenirken değil, günlük yaşantıda ya da özel davetlerde de boy göstermektedir. Düğüne giderken eskiden gördüğümüz altın takılar yerini sadece ve çok fazla sayıda olmayan pırlanta takılara bırakmıştır.

Sizler de değerli trend pırlanta yüzük, kolye, kolye ya da bileklikler hakkında model önerisi almak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Sezonun En Çok Konuşulan Takıları; Pırlanta Trend Takılar

Yeni sezonun en çok konuşulan takıları arasında pırlanta takılar yer alıyor. Her sene yeni bir sezona ayak bastığımızda takı modasında değişiklikler yaşandığını görürüz. Bu sene de yaşanan değişimle beraber değerli taşlar hep göz önünde olmaya başladı. Artık kadınlar ve genç kızlar değerli taşlarla bezenmiş, el emeği takıları tercih etmektedir.

Pırlanta trend kolye, yüzük ve diğer  tüm takılar kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durumun en temel sebebi ise; değerli taşların asaleti ve gösterişi simgelemesidir. Yeni nesil kadınımız kol boyunca dizilen altınlar yerine tek ama değerli olanını seçmek için eğilim gösteriyor.

Yeni sezounun trend anlayışına uyum sağlamak için sizler de eğer bir takı hediyesi yapacaksanız ya da kendinize takı alacaksanız değerli taşlardan vazgeçmeyiniz. Aşağıda trend olan takı modellerini sıraladık.

Gözde Mücevherler Arasında En Çarpıcı Renkli Trend Pırlanta Yüzükler

Yeni sezonun gözdeleri arasında trend pırlanta yüzük ilk sırada kendisini gösteriyor. Birbirinden farklı tasarımlar ve modellerle ön plana çıkan bu takılar renkleriyle göz kamaştırıyor. Hadi, gelin hep birlikte bu yüzükleri inceleyelim.

  • Zümrüt Yüzükler: Asaletin simgesi olan parıldayan yeşil rengini zümrüt taşı ile en kolay şekilde gösterebilirsiniz. Pırlantanın elitliğini zümrüdün saflığıyla bir araya getirdiğinizde inanılmaz yüzükler karşınıza çıkmaktadır. Bu modeller arasından tercih yapmak sizi trende uyduracaktır.

  • Safir Yüzük: Aşk, bağlılık ve tutku dediğimizde akla gelen safir yüzükler trend pırlanta yüzük modelleri arasında kendisini göstermektedir.

  • Morganite Yüzükler: Şıklık ve sadeliği bir arada tutan morganite yüzükler özellikle orta yaş kadınlar için mükemmel bir seçim olacaktır.

Renkli Taş Seçenekleri ile Trend Bileklikler

Pırlanta trend bileklik almaya karar verdiyseniz renkli taşlarla bezenenleri mutlaka tercih edin. Yeni sezonun göz bebekleri arasında yer alan zümrüt, yakut, safir ve blue topazlar artık bilekliklerde kendisini göstermeye başladı. Üstelik bilekliklere zarif şekilde eklenen bu taşlar günlük kullanımın rahatlığını sizlere sunuyor.

Birbirinde Farklı Pırlanta Trend Kolyeler

Pırlanta trend kolye almak yine bu sezon için tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Pırlanta trend bileklik ve kolye kombinlerine mutlaka göz atmalısınız. Böylece şıklığı ve trendi tüm takılarınızda yakalama şansını elde edersiniz.

 
Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.