Sepette %10 İndirim

Blog

Pırlantanın En Görkemli Hali; Elmas Pırlanta Takılar

Elmas değerli taşlar arasında yer alan, görüntüsüyle pek çok kişiyi büyüleyen özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Elmas takılar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca birçok kişi hediye satın alırken bu değerli taşla yapılan takıları satın almaktadır. Sevdiklerine değerli takıları vererek onların gönlünü hoş tutmaktadır.

Elmas takı sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Yüzüklerden, kolyelere, bilekliklere kadar birçok takı ürününde bu değerli taşa rastlayabiliriz. Özel günlerde, davetlerde ya da günlük yaşantıda kullanılabilecek nitelikte takılar tasarlanmaktadır. Sizler de hangi takılarda ve hangi modellerde kullanıldığını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Değerli Elmas Taşlarıyla En Güzel Pırlanta Takılar Büyüleyici Güzellikte Pırlanta Elmas Kolye

Elmas pırlanta kolye en çok tercih edilen takılar arasında boy göstermektedir. Zarif duruşları, abiyeler ve gece elbiseleriyle olan uyumu herkesi büyülemektedir. Boynunuzda bir servet taşırken ne kadar asil bir kadın olduğunuzu herkese bu kolye yardımıyla gösterebilirsiniz. Kolye almak istediğinizde karşınıza pek çok farklı model çıkacaktır. Bunları aşağıda görebilirsiniz:

  • Damla Kolye: Duygusallığın ve sadeliğin simgesi olan damla kolye modelinin elmas ile bir araya ne kadar şık durduğunu gözlerinizle görmeniz gerekiyor. Damla şeklinde bir elmas merkezde dururken kenarlarda küçük taşlar asaletinize renk katacak.

 

  • Tektaş Kolye: Tektaşın sadece yüzükte olmayacağını düşünenler arasındaysanız kolye modellerine göz atabilirsiniz. Son derece şık ve güzelliğiyle göz kamaştıran tektaş kolyelerin elmas ve pırlanta ile uyumuna hayran kalacağınıza eminiz.

 

  • Gül Kolye: Bitkilere, doğaya ve özellikle çiçeklere hayran bir kişiyseniz gül kolye modelleri ilginizi fazlasıyla çekecek. Pırlanta takılar arasından gül modelini seçmek elit görüntünüzü daha üst noktalara taşıyacak. Özellikle orta yaşlı kadınların tercih ettiği modeli; annenize, kayınvalidenize ya da ablanıza hediye etmek için seçebilirsiniz.

Sıradanlıktan Uzak Pırlanta Elmas Yüzük Modelleri

Elmas kolye modellerinden sonra sizleri yüzük modellerine doğru yolculuğa çıkarmayı düşünüyoruz. Sevgilinize, annenize ya da eşinize hediye edebileceğiniz yüzükler asaletin simgeleri arasında kendisini göstermektedir. Üstelik bu yüzükler tamamen farklı ve sıra dışı olarak karşımıza çıkmaktadır. İsterseniz hediye verebileceğiniz ya da kendinizi şımartabileceğiniz elmas yüzük modellerine göz atalım:

  • Elmas Safir Yüzük: Osmanlı kadınlarının tercih ettiği safiri elmasla birleştiren tasarımlar oldukça gösterişli durmaktadır. Özel günlerde kullanılabilecek bu yüzükleri kesinlikle aklınızın bir köşesine kazımalısınız.

 

  • İşlemeli Yüzükler: İşlemelerin sadece elmas kolye modellerinde olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kenarları oymalı ve tasarımlı yüzükleri tercih edebilirsiniz.

 

 

  • Sonsuzluk Yüzüğü: Daha genç kadınlar için tercih edilebilecek pırlanta da içeren bir modeldir. Özellikle gündelik yaşantı içerisinde sıklıkla kullanılabilir.

 

Eşsiz Tasarımlarıyla Pırlanta Elmas Bileklikler

Elmas takılar arasından tercih edebileceğiniz modeller arasında bileklikler kendisini gösteriyor. Özel tasarım ürünlerle herkesle aynı bilekliği takmak zorunda kalmazsınız. Tıpkı elmas kolye, yüzük ve diğer takılarda olduğu gibi bileklikler de özel şekilde hazırlanmaktadır. Bu özel takıları kullandığınızda davetlerde takıların sizin asaletinizi anlatmasına imkan vereceksiniz.

 

 

Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.