Sepette %10 İndirim

Blog

Tarzınıza Farklılık Katacak Safir Yüzük Modelleri

 

Safir yüzük, özellikle sevgilinize, eşinize armağan etmeniz için tercih edebileceğiniz modeller arasında kendisini göstermektedir. Çünkü safir kelime anlamı ile aşık olmayı, aşık olunan kişiye sadakati temsil etmektedir. Evlenme teklifi yaparken, evlilik yıldönümünü kutlarken ya da doğum  yapan eşinize sadakatinizi göstermek için safir modelleri tercih edebilirsiniz.

Safir yüzük modelleri ile mest olmayacak kadın yoktur. Bu yüzükler duruşu, kullanım kolaylığı ve temsil ettiği anlam itibariyle tüm kadınların mutlu olmasına imkan vermektedir.

Safir Taşın Aurası ile Bambaşka Bir Stile Kavuşun

Günümüzde nişan yüzükleri altından ziyade pırlanta taşından tercih edilmektedir. Pırlanta yüzük alarak nişan yüzüğünü eşinizin parmağına takmak isterseniz bir sıra dışılık yapabilirsiniz. Yüzüğe ayrı bir hava ve heyecan katarak hem pırlanta, hem de safir taşını kombin ederek nişanlınızın daha çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Safir taşı; başkalığı, elitliği, sadeliği, sıra dışılığı, saflığı ve bağlılığı temsil etmektedir. Bu saflık ve bağlılığa nişan töreninizde ortak olacak bir safir yüzük törenin ölümsüzleşmesine imkan sağlayabilecektir. Eğer herkesin gözünü alamadığı, nişanlınızın her zaman nişan gecesini hatırlayacağı bir yüzük almak istiyorsanız doğru tercih safir olmalıdır. Son dönemlerin en moda nişan yüzüğü konumuna gelen safiri es geçmemenizi tavsiye ederiz. Bu tavsiyemize uyarak nişanlınızla bambaşka bir stili yakalayabilir. Safirin verdiği bağlılığı hep içinizde hissedebilirsiniz.

Gün Boyu Tarzınız ve Safir Takılarınızla Işıldayın

Safir yüzük modelleri sadece nişan törenlerinde tercih edilmez. Günlük yaşantı içerisinde yine safir taşını fazlasıyla kullanabilirsiniz. Safiri sadece yüzüklerinizde değil; kolyelerinizde kullanmanız mümkündür. Böylece yüzük ve kolye kombini yaparak günlük zaman içerisinde ışıldayan bir konuma sahip olursunuz.

İşyerinizde, arkadaş ziyaretlerinizde, özel buluşmalarınızda kullanacağınız safir taşlarıyla ne kadar şık bir kadın olduğunuzu gösterebilirsiniz. Üstelik takılar sizin için bir yaşam tarzıysa ve bu yaşam tarzınızı değerli görüntüyle yansıtmak istiyorsanız safir ilk tercihiniz olmalıdır.

Hem Özel Davetlerde Hem de Günlük Kombininizle Uyumlu Safir Yüzük Modelleri

Safir yüzük modelleri için kullanım alanı oldukça geniştir. Özel davetlerde kullanabildiğiniz yüzükleri, dilerseniz günlük kıyafet kombininizle de tamamlayabilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri bulunan yüzükleri kıyafetinize uygun renkte takabilirsiniz. Mavi ve koyu lacivert renklerinde sıklıkla görebileceğiniz safir taşlarını, sarı ve turuncu tonlarıyla bulmanız mümkün. Dolayısıyla her kıyafetinize kolayca uyum sağlayabilecek nitelikleriyle satın alınabilmektedir. Günün her anında ya da herhangi bir özel davette uyumunuzu safir yüzük ile sağlayarak etrafınıza parıltı saçabilirsiniz.

İş Yerinde de Pırlanta Safir Yüzükle Gözler Sizin Üzerinizde Olsun

Pırlanta safir yüzük, sadece safir taşını bulunduran yüzüklere oranla daha fazla dikkat çekmenize imkan sağlayacaktır. Eğer ön planda olmayı seven biriyseniz pırlanta ve safirin bir araya gelmesiyle oluşan modelleri de tercih edebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi pırlanta yüzük ihtişamı simgelemektedir. Doğruyu ve bağlılığı işaret eden safir taşıyla senkronize olduğunda ise; sizi işyerinde en gözde kişi konumuna getirecektir.

 
Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.