Sepette %10 İndirim
Elmas Yüzük

Elmas Yüzük

Elmas Kolye

Elmas Kolye

Elmas Küpe

Elmas Küpe

Elmas Bileklik

Elmas Bileklik

ELMAS MODELLERİ

Söz konusu takılar olunca kadınlar oldukça seçicidir. En kaliteli, en özgün ve en uygun takılara sahip olmak isterler. Tercihlerini, cazibelerini ön plana çıkaracak zamansız takılardan yana yaparlar. Farklı tarzları benimseyen birbirinden eşsiz hanımefendiler için en az onlar kadar özgün takılara imza atıyoruz. Siz de bu gösterişli dünyayı keşfetmeye başlayın!

Takılar, üretim sırasında kullanılan değerli taşlarla önem kazanırlar. Ziynet eşyalarını maddi ve manevi açıdan bu kadar değerli yapan özellik tercih edilen malzemelerdir. Elmas en değerli madendir. Bu yönüyle de ziynet eşyalar da sıklıkla kullanılmaktadır. Doğada uzun süreli oluşum aşamalarından geçerek elimize ulaşır. Pürüzsüz ve ışık saçan yapısıyla, göz kamaştırıcı bir etkiye sahiptir. Karakteri itibariyle dünya üzerinde bulunan en sert madde olma özelliğini taşır. Böylece yıpranmalara ve aşınmalara karşı oldukça güçlüdür.

Elmas Yüzük Modelleri

Farklı olmayı seven kadınların tercihi elmas olur. Sıradanlıktan uzak zevkleriyle ihtişamı severler. Kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Pırlanta Merkezi markamız şimdi de elmas koleksiyonlarıyla göz kamaştırıyor. Hayranlık uyandıran tasarımlarla memnuniyeti sunuyoruz. Seçkilerimiz, zengin çeşitlilikte kesim tekniğine ve özgün çizgilere ev sahipliği yapıyor.

Koleksiyonumuza göz atıldığında başlangıçta damla, yuvarlak ve oval kesimler sizi karşılıyor. Pırlanta ve safir gibi diğer değerli taşlarla bir araya gelen elmas bambaşka bir ahenk yaratıyor. Son olarak da beyaz ve pembe altın tonlarıyla formunu alarak parmakları renklendirmeyi bekliyorlar. Tam tur yüzük, yarım tur yüzük, tektaş yüzük gibi özel koleksiyonlara alternatif yaratıyorlar.

Elmas Kolye Modelleri

Kombinlerinizi destekleyecek elmas kolye tasarımları tarzınızın sınırlarını çizer. Canlı renkleriyle gerdan bölgesinin ortaya çıkmasını sağlar. Muazzam görüntülere imza atmak için seçkilerimizde kaybolmaya hazır olun. Seçkilerimizin yıldızı olan gül modelleri ile tarzınızı konuşturun. Cazibenizle gecenin yıldızı olun ya da tria modellerle marjinalliğinizi ortaya koyun. Özenle bezenen pırlantaların haklı gururunu yaşayacağınız seçkilerimizle elbiselerinizin şıklığını tamamlayabilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü, nişan gibi en özel anlarınızı en özel takılarla anlamlandırın.

Elmas Setler

Pırlanta merkezi olarak bir diğer iddialı olduğumuz konu elmas mücevher setleridir. Birbirlerine uygun detayları işlediğimiz, benzer tonları kullandığımız ürünleri tecrübeli işçiliğimizle ortaya koyarız. Küpe, kolye, gerdanlık, yüzük ve bileklik gibi çeşitli takıların yer aldığı setlerimize bir de elmas merceğinden bakın. 2’li 3’lü ve 4’lü olmak üzere çeşitli ürünlerle meydana getirilen setlerimiz, en asil halleriyle sizlerle buluşuyor.

Özellikle de evlilik kutlamalarında bir hediye olarak kullanılan setlerde bir farklılık yaratmak isterseniz tercihinizi elmas taşından yana kullanın. Kusursuz yapısı ve taşıdığı sadakat ve bağlılık anlamlarıyla yüzleri güldürebilirsiniz. Sevginizi taşıyan en özel kadınlar için en özel tasarımlarımızdan faydalanın. Ömür boyu hatırlanacak güzel hediyelere Pırlanta merkezi güvencesiyle sahip olun. Sertifikalı ve garantili mücevherlerle sevdiklerinizin kalplerini kazanın.

Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.