Sepette %10 İndirim

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Alışveriş güvenli mi ?

Cevap: Pırlanta Merkezinden yapacağınız tüm alışverişler bankanızın ödeme ekranında tamamlanıyor ve biz sadece bankanızdan gelen onayı görebiliyoruz, diğer bilgileriniz bizimle paylaşılmamaktadır.

 

Soru: Pırlanta Merkezine güvenebilir miyim ?

Cevap: Pırlanta Merkezi pırlantalarını diğer bilinen markalar gibi yurtdışından kendisi temin eder 1974 den bu yana sektörde hizmet veren Lizay Pırlanta atölyelerinde üretilmesini sağlayarak sizlerin beğenisine sunar.

 

Soru: Kargo güvenli mi ücretini biz mi ödüyoruz?

Cevap: Kargolarımız korunaklı paketlerde, Türkiye’de ki tüm bankaların para taşımacılığını yapan Loomis güvenlik tarafından SİGORTALANIP yurtiçi kargo ile kapınıza kadar ÜCRETSİZ teslim edilmesini sağlıyor. Ayrıca size ulaşmadan kaybolması durumunda sizin hiçbir sorumluluğunuz bulunmuyor, sigorta kapsamında anında yeni ürün gönderimi sağlanıyor.

 

Soru: Ürünleriniz orijinal mi? Sertifikası var mı ? Beğenmezsek iade edebiliyor muyuz?

Cevap: Tüm ürünlerimiz orijinal (doğal), sertifikalı ve faturalıdır. Beğenmediğiniz durumda size ulaştıktan sonra 7 gün içinde iade edebiliyorsunuz. (iade konusunda yüzükle ilgili özel koşullar vardır buradan görebilirsiniz https://www.pirlantamerkezim.com/musteri-hizmetleri/iade-sartlari)

 

Soru: Ölçüyü bilmiyorum ne yapmalıyım?

Cevap: Genelde müşterilerimiz sürpriz yaptıkları için yüzük ölçüsünü net bilmeyebiliyorlar. Bu konuda içiniz rahat olsun “standart ölçü” olarak siparişinizi verebilirsiniz. Standart ölçü birçok müşterimizin parmağına uymaktadır. Uymadığı takdirde ücretsiz olarak tekrar bize göndererek ücretsiz ölçü yaptırabilirsiniz.

 

Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.