Sepette %10 İndirim
Pırlanta Suyolu Bileklik

Pırlanta Suyolu Bileklik

Pırlanta Fantezi Bileklik

Pırlanta Fantezi Bileklik

Pırlanta Trend Bileklik

Pırlanta Trend Bileklik

Pırlanta Safir Bileklikler

Pırlanta Safir Bileklikler

Pırlanta Yakut Bileklik

Pırlanta Yakut Bileklik

Pırlanta Zümrüt Bileklik

Pırlanta Zümrüt Bileklik

BİLEKLİK

Yediden yetmişe her hanımefendi tarafından severek kullanılan bileklik tasarımlarını bir de pırlanta merkezi farkıyla keşfedin! Altın ve değerli taşlardan oluşan mücevherat dünyasında birbirinden göz alıcı tasarımlara imza atıyoruz. Eşsiz motiflerle bileklere bahar getiriyoruz. Her dönem popülaritesini koruyan bu parça, takı dünyasında oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Mücevher kutularının vazgeçilmezlerinden biridir. Tercihiniz ister pırlanta bileklik, ister diğer değerli taşlardan yana olsun seçkilerimizle en özgün tasarımlara sahip olabilirsiniz. Minimal hatların kibar görüntüleriyle girdiğiniz her ortama damga vurun!

Bileklik Modelleri

Pırlantalarla oluşturulan her aksesuar kadınların hayallerini süsleyecek güzelliğe sahiptir. Kendine has ışıltısı ve kusursuz formuyla göz alıcı bir yapıya sahiptir. Doğanın kollarından atölyelerimize ulaşan pırlanta, bu zamana kadar uzun yıllar boyunca toprak altında kalmaktadır. Sıcaklık ve basınçla birlikte olgunlaşan pırlanta uzun bir zaman diliminden sonra parlak haline kavuşur. Fakat bu parlaklık bile mücevher yapımı için tam anlamıyla uygun değildir. Bu süreçten sonra, devreye becerikli ustalarımızın işçiliği girmektedir. Pırlanta kesimini özenle oluşturur ve parlatma işlemleri uygularlar. Doğanın ve insanın uzun emekleri sonucu oluşan pırlantanın bu kadar değerli olma sebeplerinden biri de budur. Böylece en önemli pırlanta bileklik seçkilerimizi oluştururlar. Ancak değişen trendler ve moda dünyasıyla birlikte tasarımcılarımız sadece klasik pırlanta görünümüyle sınırlı kalmıyor. Ortaya birbirinden çarpıcı formlara sahip baget kesimleri çıkarıyor.

Bazı kadınlar baget sever! Orijinallikten hoşlanan hanımefendiler klasik kesimlerden ziyade farklı modellere yöneliyor. Bu isteği anlayan ekibimizin oluşturduğu baget kesim formları diğer formlarla karşılaştırdığında daha çarpıcı hatlara sahiptir. 4 köşesiyle dikdörtgen bir tasarıma sahiptir. Böylesine asil bir modeli de pırlanta bileklik modelleri koleksiyonumuza taşıyoruz. Diğer pek çok baget tasarıma sahip aksesuarlarla kolayca bir bütünlük sağlayabileceğiniz bu takılar zarafetin bir diğer ismidir. Pırlanta bileklik modelleri her tarza uyan bir yapıya sahiptir. İster klasik ister gösterişli bir moda anlayışınız olsun her halükarda pırlanta merkezi yanınızda!

Suyolu Pırlanta Bileklik

Pırlantaların özenle birbiri ardına sıralanma işlemine suyolu denmektedir. İsmini doğanın ihtişamından alan bu harika tasarım aynı zamanda en az doğa kadar gösterişlidir. Doğanın izlerini taşıyan su yolu pırlanta bileklik modelleri ile parlamaya hazır olun. En zarif gün ve gecelerine eşlik edecek bu aksesuarla cazibenizi arttırın. Aynı zamanda oldukça uygun bir hediye seçeneği olan pırlanta bileklik modelleri ile sevdiklerinizin yüzlerini güldürebilirsiniz.

Doğal Taş Bileklik Modelleri

Pırlantadan sonra oldukça değerli kabul edilen ve doğanın ihtişamını gözler önüne sunan yakut, zümrüt ve safir diğer doğal taşlardan biridir. Doğal taşların pek çok pozitif etkisi olduğuna inanılmaktadır. Bileklerinize takacağınız doğal taş bileklik modelleri ile enerjinizi yenileyin. Yeşilden maviye, pembeden mora en büyüleyici renk tonlarıyla gecenin yıldızı olun. Sertifikalı ve garantili ürünlerimizle güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.