Sepette %10 İndirim
Pırlanta Tektaş Kolye

Pırlanta Tektaş Kolye

Pırlanta Fantezi Kolye

Pırlanta Fantezi Kolye

Pırlanta Gerdanlık

Pırlanta Gerdanlık

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Zümrüt Kolye

Pırlanta Zümrüt Kolye

Pırlanta Yakut Kolye

Pırlanta Yakut Kolye

Pırlanta Trend Kolye

Pırlanta Trend Kolye

KOLYE

Zarif ve her zaman şık olmayı ilke edinen bir kadının gözünden pırlanta kolye, olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir. Özellikle de bu aksesuar değerli taşlar ve ziynetlerden meydana geliyorsa boyunlara tatlı bir bahar esintisi getirir. Çeşitli parçalarla bütünlük sağlayarak kombini tamamlar. İnsanların gözündeki merkezi konumuyla adeta bir yıldız gibi hissetmenize olanak sağlar. En özgün ve en cazip tasarımların bulunduğu koleksiyonlarımızla hanımefendilerin aklını başından alıyoruz. Nefes kesici detayların yer aldığı zengin ürün yelpazemizle, pek çok ayrı tarz için pek çok tasarımı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Uzun yıllardır kullanılan kolye, her geçen gün değişen dünyayla birlikte değişime uğramıştır. Zamanla estetik algılara göre şekillenen bu aksesuar, bugünlere ulaşmıştır. Biz de marka bünyemizdeki özel seçkilerimizi oluştururken geleneksel formları modern çağın detaylarıyla birleştirdik. Sadelikten yana minimal pırlanta kolye seçkilerinin yanı sıra oldukça özgün ihtişamlı tasarımlara imza attık. Kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle, mücevherata yeni bir anlayış getirdik. Gözleri üzerinizden düşürmeyecek birbirinden kusursuz tasarımlarımızla tanışın!

Tektaş Pırlanta Kolye Modelleri

Tektaş pırlantaların zarifliği pek çok kadın tarafından bilinmektedir. Fakat tektaş denildiğinde aklınıza sadece yüzükler geliyorsa, bildiklerinizi unutmaya hazır olun! En az tek taş yüzükler kadar ilgi çekici ve göz kamaştırıcı bir aksesuar varsa şüphesiz ki bu, tektaş pırlanta kolye tasarımlarımızdır. Çeşitli karat değerlerine sahip olmakla beraber merkezi bir pırlantadan oluşan modeller, özellikle duru güzellikten hoşlanan hanımlar için birebir. Kimi zaman merkezi pırlantanın tek başına kullanılması kimi zaman da küçük pırlantalarla desteklenmesiyle oluşan koleksiyonumuz, zarafeti gözler önüne seriyor.

En az tektaş tasarımlar kadar romantizmi ve aşkı sergileyen baget pırlanta kolye modelleri de özel tasarımlarımızdan biridir. Özel tekniğe sahip kesimlerle oluşturulan baget seçkilerimiz, şıklığa bambaşka bir tanım getiriyor. Çarpıcı hatlarıyla sınırları yeniden belirliyor. Yuvarlak kesimlerden farklı olarak sahip olduğu kenarları sayesinde ışığı daha iyi yansıtarak gözleri kamaştırıyor.

Doğal Taş Kolye Modelleri

En saf halleriyle doğadan gelen doğal taşlar, pek çok pozitif etkisiyle bilinmektedir. Uzun yıllar sonucu meydana gelen kristalize yapılarıyla oldukça dikkat çekicilerdir. Kimyasal maddeler sebebiyle oluşan renkleriyle büyüleyici bir etkileri vardır. Doğal taşlarla boyunları renklendirmeye gelen seçkilerimizde yakut, zümrüt, safir, ametis gibi doğal taş kolye modelleri sizleri bekliyor. Enerjileriyle tarzınızı yenileyecek tasarımlara hazır olun. Detayları ve renkleri ile ilgi çeken koleksiyonumuzla mücevherlere bahar getiriyoruz!

Bir diğer pırlanta kolye modelleri ise feminen görünümlerin temsilcisi fantazi tasarımlar oluyor. Fantastik efsanelerin başrolü olabilecek motifler pırlantalarla bezeniyor. Görkemli haline kavuşmak için son aşama olarak beyaz altınla birleştiriliyor. Günlük hayata da rahatlıkla uyum sağlayabilen kolye modelleri, özel anlamlarla değer kazanıyor. Renkli taşlardan çiçeklere, kuğu kabartmalarından tria kalıplara kadar zengin çeşitler sıradanlıktan saparak modaya yön veriyor.

Trend Pırlanta Kolye Modelleri

Günlerin geçmesiyle hiçbir şeyin sabit kalmadığı dünyada moda algılarımız da değişiyor. Estetik yargılarımız zamanla değişiyor ve ortaya trend olacak yeni ürünler daima çıkıyor. Pırlanta merkezi ailesi olarak bu trendleri takip ediyor ve size en güzel halleriyle sunuyoruz. Değerli taşları harmanlayarak ortaya harikalar çıkarıyoruz. Mücevherleri tutkunları pişman etmiyor, en özgün modellerle memnuniyeti yaşatıyoruz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için sahip olabileceğiniz en trend pırlanta kolye modelleri konusunda koleksiyonlarımızı büyütmeye devam ediyoruz. Her kesim ve her yaştan kadını mutlu edecek sertifikalı ve faturalı ürünlerimizle unutulmaz anlarınızı taçlandırın.

Copyright © 2022 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.