Sepette %10 İndirim
Pırlanta Tektaş Kolye

Pırlanta Tektaş Kolye

Pırlanta Fantezi Kolye

Pırlanta Fantezi Kolye

Pırlanta Gerdanlık

Pırlanta Gerdanlık

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Zümrüt Kolye

Pırlanta Zümrüt Kolye

Pırlanta Yakut Kolye

Pırlanta Yakut Kolye

Pırlanta Trend Kolye

Pırlanta Trend Kolye

KOLYE

Pırlanta her zaman için şıklığın ve aynı zamanda gösterişin göstergesi olmuştur. Bu sebeple tek taş kolye modelleri de bayanlar için daima arzulanan ve hayal edilen takılardır.

Zarif ve her zaman şık olmayı ilke edinen bir kadının gözünden pırlanta kolye, olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir. Özellikle de bu aksesuar değerli taşlar ve ziynetlerden meydana geliyorsa boyunlara tatlı bir bahar esintisi getirir. Çeşitli parçalarla bütünlük sağlayarak kombini tamamlar. İnsanların gözündeki merkezi konumuyla adeta bir yıldız gibi hissetmenize olanak sağlar. En özgün ve en cazip tasarımların bulunduğu koleksiyonlarımızla hanımefendilerin aklını başından alıyoruz. Nefes kesici detayların yer aldığı zengin ürün yelpazemizle, pek çok ayrı tarz için pek çok tasarımı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

En çok kullanılan takılardan biri olan kolye kimi zaman sadece kimi zaman ise gösterişli olabilir. Gerek kullanım amacına gerekse kullanıcıların tarzlarına uygun kolye modelleri kullanılmalıdır. Bu konuda sayısız seçenek olması bayanların her zaman diledikleri kombini oluşturabilmelerini mümkün kılabilir.

Uzun yıllardır kullanılan kolye, her geçen gün değişen dünyayla birlikte değişime uğramıştır. Zamanla estetik algılara göre şekillenen bu aksesuar, bugünlere ulaşmıştır. Biz de marka bünyemizdeki özel seçkilerimizi oluştururken geleneksel formları modern çağın detaylarıyla birleştirdik. Sadelikten yana minimal pırlanta kolye seçkilerinin yanı sıra oldukça özgün ihtişamlı tasarımlara imza attık. Kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle, mücevherata yeni bir anlayış getirdik. Gözleri üzerinizden düşürmeyecek birbirinden kusursuz tasarımlarımızla tanışın!

 

Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta kolye modelleri, krallar ve kraliçeler döneminden günümüz ünlülerine kadar yüzyıllardır popüler olmuştur. Zamana meydan okuyan zarafetleri ve büyüleyici ışıltılarıyla bu takılar genellikle zenginlik ve lüksün sembolü olarak görülüyor.
 
Günümüzün pırlanta kolye modelleri, klasik görünümlerden daha çağdaş tasarımlara uzanan çeşitli tarzlarda karşımıza çıkıyor. İster pırlantalarla süslü tek sıralı kolyeleri, ister değerli taş kümeleriyle çok telli kolyeleri tercih edin, tarzınıza mükemmel şekilde uyan bir şey mutlaka vardır. Birçok pırlanta kolye modelinde ayrıca dekoratif tokalar, renkli taşlar ve altın ya da platin gibi çeşitli metaller gibi girift detaylar da bulunuyor. Hatta bazıları, daha fazla güzellik ve ışıltı için tasarımlarına yakut veya zümrüt gibi diğer değerli taşları dahil eder.

 

Tektaş Pırlanta Kolye Modelleri

Tektaş pırlantaların zarifliği pek çok kadın tarafından bilinmektedir. Fakat tektaş denildiğinde aklınıza sadece yüzükler geliyorsa, bildiklerinizi unutmaya hazır olun! En az tek taş yüzükler kadar ilgi çekici ve göz kamaştırıcı bir aksesuar varsa şüphesiz ki bu, tektaş pırlanta kolye tasarımlarımızdır. Çeşitli karat değerlerine sahip olmakla beraber merkezi bir pırlantadan oluşan modeller, özellikle duru güzellikten hoşlanan hanımlar için birebir. Kimi zaman merkezi pırlantanın tek başına kullanılması kimi zaman da küçük pırlantalarla desteklenmesiyle oluşan koleksiyonumuz, zarafeti gözler önüne seriyor.

En az tektaş tasarımlar kadar romantizmi ve aşkı sergileyen baget pırlanta kolye modelleri de özel tasarımlarımızdan biridir. Özel tekniğe sahip kesimlerle oluşturulan baget seçkilerimiz, şıklığa bambaşka bir tanım getiriyor. Çarpıcı hatlarıyla sınırları yeniden belirliyor. Yuvarlak kesimlerden farklı olarak sahip olduğu kenarları sayesinde ışığı daha iyi yansıtarak gözleri kamaştırıyor.

 

Pırlanta Zümrüt Kolye Modelleri

Pırlanta zümrüt kolye modelleri, renk ve ışıltının baştan çıkarıcı birleşimi. İster gece elbisenize aksesuar olarak mükemmel bir parça arıyor olun, ister sadece mücevher koleksiyonunuza ekstra özel bir şey eklemek isteyin, bu kolyeler dikkat çekmenizi sağlayacak. Uzman zanaatkarlar, her bir benzersiz tasarımı yaratmak için yetenekli işçilik ve detaylara gösterilen özenle çalışır.
 
Koyu yeşil zümrütlerin ve göz kamaştırıcı pırlantaların birleşimi, asla modası geçmeyecek zamansız bir zarafete sahip. Zümrütler uzun zamandır zenginlik, zarafet ve güzellikle ilişkilendirilmiştir; bu yüzden bu kolyelerin zaman içinde neden bu kadar popüler hale geldiğine şaşmamalı. Klasik silüetleri, çağdaş detayları ve lüks malzemeleriyle pırlanta zümrüt kolye modelleri her ortam için mükemmel bir seçim.

 

Pırlanta Gerdanlık

Popüler pırlanta kolye modellerinden biri klasik pırlanta gerdanlıktır. Bu zamansız tarz, herhangi bir kıyafeti öne çıkarmaya yetecek kadar ışıltı ekleyen tek bir ışıltılı taşa sahiptir. Diğer bir model ise birkaç küçük elması göz alıcı bir desende birleştiren girift boncuklu tasarımdır. Gerçekten benzersiz bir şey için, boynunuzda sanatsal bir şaheser yaratmak için bir araya gelen farklı boyut ve şekillerde birden fazla değerli taş içeren bir açıklama parçasını deneyin.

 

Doğal Taş Kolye Modelleri

En saf halleriyle doğadan gelen doğal taşlar, pek çok pozitif etkisiyle bilinmektedir. Uzun yıllar sonucu meydana gelen kristalize yapılarıyla oldukça dikkat çekicilerdir. Kimyasal maddeler sebebiyle oluşan renkleriyle büyüleyici bir etkileri vardır. Doğal taşlarla boyunları renklendirmeye gelen seçkilerimizde yakut, zümrüt, safir, ametis gibi doğal taş kolye modelleri sizleri bekliyor. Enerjileriyle tarzınızı yenileyecek tasarımlara hazır olun. Detayları ve renkleri ile ilgi çeken koleksiyonumuzla mücevherlere bahar getiriyoruz!

Bir diğer pırlanta kolye modelleri ise feminen görünümlerin temsilcisi fantazi tasarımlar oluyor. Fantastik efsanelerin başrolü olabilecek motifler pırlantalarla bezeniyor. Görkemli haline kavuşmak için son aşama olarak beyaz altınla birleştiriliyor. Günlük hayata da rahatlıkla uyum sağlayabilen kolye modelleri, özel anlamlarla değer kazanıyor. Renkli taşlardan çiçeklere, kuğu kabartmalarından tria kalıplara kadar zengin çeşitler sıradanlıktan saparak modaya yön veriyor.

 

Trend Pırlanta Kolye Modelleri

Günlerin geçmesiyle hiçbir şeyin sabit kalmadığı dünyada moda algılarımız da değişiyor. Estetik yargılarımız zamanla değişiyor ve ortaya trend olacak yeni ürünler daima çıkıyor. Pırlanta Merkezim ailesi olarak bu trendleri takip ediyor ve size en güzel halleriyle sunuyoruz. Değerli taşları harmanlayarak ortaya harikalar çıkarıyoruz. Mücevherleri tutkunları pişman etmiyor, en özgün modellerle memnuniyeti yaşatıyoruz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için sahip olabileceğiniz en trend pırlanta kolye modelleri konusunda koleksiyonlarımızı büyütmeye devam ediyoruz. Her kesim ve her yaştan kadını mutlu edecek sertifikalı ve faturalı ürünlerimizle unutulmaz anlarınızı taçlandırın.

 

Pırlanta Kolye Fiyatları

Pırlanta kolyeler yüzyıllardır güzellik ve lüksün simgesi olmuştur ve bu zarif pırlanta kolye fiyatları büyük farklılıklar gösterebilir. Bir pırlanta kolye satın almaya gelince, toplam maliyeti etkileyen birçok faktör vardır. En önemli faktör, parçada kullanılan pırlantaların kalitesidir; daha yüksek karat ağırlığı ve berraklığı daha pahalı bir fiyat etiketi ile sonuçlanacaktır. Ayrıca, metal türü ve tasarım karmaşıklığı gibi diğer hususlar da fiyatlandırmayı etkileyebilir.
 
Kullanılan pırlantanın boyutu ve şekli de maliyet üzerinde etkili olacaktır; yuvarlak pırlantalar, popülariteleri nedeniyle süslü şekilli taşlardan daha pahalı olma eğilimindedir. Benzer şekilde, daha iyi renk derecelerine sahip daha büyük pırlantalar, daha az renk derecelerine sahip daha küçük taşlardan daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ayrıca, belirli tasarımların oluşturulmasında yer alan işçilik veya işçilik miktarı da toplam maliyete katkıda bulunabilir.
Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.