Sepette %10 İndirim
Pırlanta Tektaş Küpe

Pırlanta Tektaş Küpe

Pırlanta Fantezi Küpe

Pırlanta Fantezi Küpe

Pırlanta Safir Küpe

Pırlanta Safir Küpe

Pırlanta Yakut Küpe

Pırlanta Yakut Küpe

Pırlanta Zümrüt Küpe

Pırlanta Zümrüt Küpe

Pırlanta Trend Küpe

Pırlanta Trend Küpe

KÜPE

Henüz daha küçük bir kızken delinen kulaklar ile hanımlar için küpe serüveni başlar. Küçük büyük demeden herkesin kullandığı bu aksesuar, hem oldukça minimal bir görünüşe hem de tamamlayıcı bir karaktere sahiptir. Yüze ışıltı ve renk getirir. Kulaktan aşağı doğru salınarak ilgi odağı olmayı sağlar.

Mücevherin en kaliteli adresi olarak ekibimiz ile her aksesuarda olduğu gibi küpe modelleri konusunda da oldukça iddialıyız. Pırlanta merkezi markamızın bünyesinde çalışan yetenekli ustalarımız ve yaratıcı tasarımcılarımız ile her zaman en iyisini hedefliyoruz. Şimdi de karşınıza birbirinden eşsiz seçkilerimizden meydana getirilen küpe modelleri koleksiyonuyla çıkıyoruz. Kendisi küçük etkisi büyük bu takıların cazibesine kapılacaksınız!

Küpe Modelleri

Her aksesuarın en naif hali olan tektaş pırlantalar şimdi de küpe modelleri ile buluşuyor. Pırlanta, mücevherat dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Uzun işlemler sonucu doğadan elimize ulaşan pırlantaları, özenle işler ve tasarımlarımızda kullanırız. Minimal bir yapıya sahip olan tek taş pırlanta küpe modelleri de bu seçkilerin başında gelmektedir. Basit görünen formu, aynı zamanda spor veya şık pek çok kıyafete de uyum sağlayabilmektedir. Böylece geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Özellikle de diğer tek taş aksesuarlarla kullanarak hem yüz hatlarınızı aydınlatabilir hem de tamamlayıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Pırlanta küpe dendiğinde akla tek taşların yanı sıra baget modeller de gelmektedir. Özellikle son zamanlarda yükselişe geçerek karakteristik bir yapıya sahip olan baget kesim, kullanıldığı her aksesuarı çarpıcı bir hale getirmektedir. Baget pırlanta kesim modeli, diğer formalara oranla sınırları ve köşeleri ile dikkat çeker. Dikdörtgene benzer yapısıyla bir de kulaklara bezenirse, en az kendi hatları kadar yüz hatlarını da ortaya çıkarır. Pırlanta küpe tasarımları atölyelerimizden adeta birer sanat eserine benzer şekilde çıkıyor. Nefes kesici modelleriyle gündüzden geceye size eşlik etmeyi bekliyor.

Değerli Taş Küpe Modelleri

Pırlanta küpe tasarımlarının yanı sıra seçkilerimizin arasında diğer değerli taşlara da yer veriyoruz. Pembe ve kırmızı renk tonları arasında seyreden yakutun romantizmiyle aşkınızı alevlendirin. Eşsiz yeşiliyle büyüleyen zümrüt taşlı takılar ile zarafetin tadını çıkarın. Doğanın rengi olan mavinin en güzel tonu safir ile sadakatin ve güvenin altını çizin.

Yakut, zümrüt ve safir en az pırlanta küpe tasarımları kadar ilgi çeken modellerdendir. Doğada nadir bulunurluğu ve kusursuz renkleriyle ilgileri üzerinde toplarlar. Aynı zamanda doğal taş grubuna giren bu taşların kişiye sağladığı pek çok pozitif etki de olduğu söylenebilir. Tepeden tırnağa enerjinizi değiştirecek değerli taşlar ile tarzını ortaya çıkarın.

Altın Küpe Modelleri

Mücevheratın en önemli yapı taşı altındır. Pek çok değerli taşın bir araya gelmesini sağlayarak ana hattı oluşturur. Oldukça değerli bir maden olan altın, aynı zamanda yıpranmayan özelliğiyle aksesuarın kalitesini belirlemektedir. Diğer değersiz madenlere göre oldukça sağlam yapısıyla aksesuarlarınızın ömürsüz olmasını sağlar. Işıltısı ve nadir bulunurluğu ile de talepleri arttırmaktadır. Biz de hem değerli taş hem de pırlanta küpe modelleri üretimi sırasında altından faydalanıyoruz. Beyaz, pembe ve klasik altın tonlarıyla her zevke uygun seçkilerimizi vazgeçilmez bir hale getiriyoruz.

Copyright © 2022 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.