Sepette %10 İndirim
Pırlanta Tektaş Küpe

Pırlanta Tektaş Küpe

Pırlanta Fantezi Küpe

Pırlanta Fantezi Küpe

Pırlanta Safir Küpe

Pırlanta Safir Küpe

Pırlanta Yakut Küpe

Pırlanta Yakut Küpe

Pırlanta Zümrüt Küpe

Pırlanta Zümrüt Küpe

Pırlanta Trend Küpe

Pırlanta Trend Küpe

KÜPE

Henüz daha küçük bir kızken delinen kulaklar ile hanımlar için küpe serüveni başlar. Küçük büyük demeden herkesin kullandığı bu aksesuar, hem oldukça minimal bir görünüşe hem de tamamlayıcı bir karaktere sahiptir. Yüze ışıltı ve renk getirir. Kulaktan aşağı doğru salınarak ilgi odağı olmayı sağlar.

Mücevherin en kaliteli adresi olarak ekibimiz ile her aksesuarda olduğu gibi küpe modelleri konusunda da oldukça iddialıyız. Pırlanta merkezi markamızın bünyesinde çalışan yetenekli ustalarımız ve yaratıcı tasarımcılarımız ile her zaman en iyisini hedefliyoruz. Şimdi de karşınıza birbirinden eşsiz seçkilerimizden meydana getirilen küpe modelleri koleksiyonuyla çıkıyoruz. Kendisi küçük etkisi büyük bu takıların cazibesine kapılacaksınız!

 

Küpe Modelleri

Her aksesuarın en naif hali olan tektaş pırlantalar şimdi de küpe modelleri ile buluşuyor. Pırlanta, mücevherat dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Uzun işlemler sonucu doğadan elimize ulaşan pırlantaları, özenle işler ve tasarımlarımızda kullanırız. Minimal bir yapıya sahip olan tek taş pırlanta küpe modelleri de bu seçkilerin başında gelmektedir. Basit görünen formu, aynı zamanda spor veya şık pek çok kıyafete de uyum sağlayabilmektedir. Böylece geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Özellikle de diğer tek taş aksesuarlarla kullanarak hem yüz hatlarınızı aydınlatabilir hem de tamamlayıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Pırlanta küpe dendiğinde akla tek taşların yanı sıra baget modeller de gelmektedir. Özellikle son zamanlarda yükselişe geçerek karakteristik bir yapıya sahip olan baget kesim, kullanıldığı her aksesuarı çarpıcı bir hale getirmektedir. Baget pırlanta kesim modeli, diğer formalara oranla sınırları ve köşeleri ile dikkat çeker. Dikdörtgene benzer yapısıyla bir de kulaklara bezenirse, en az kendi hatları kadar yüz hatlarını da ortaya çıkarır. Pırlanta küpe tasarımları atölyelerimizden adeta birer sanat eserine benzer şekilde çıkıyor. Nefes kesici modelleriyle gündüzden geceye size eşlik etmeyi bekliyor.

 

Pırlanta Küpe Modelleri

Pırlanta küpe modelleri moda ve mücevher dünyasının olmazsa olmazı haline geldi. Farklı şekil ve ebatlarda pırlanta küpe modelleri her ortam için mükemmeldir.
 
Klasik zımbalardan abartılı sarkıtlara kadar, kişiliğinizi ifade etmek için seçebileceğiniz bir dizi pırlanta küpe modeli var. İster sade ama zarif, ister gösterişli ve lüks bir şey isteyin, tarzınıza uygun bir şey mutlaka vardır.
 
Pırlanta küpeleri seçerken her zaman dört C'ye (karat ağırlığı, berraklık, renk ve kesim) bakarak başlayın çünkü bunlar pırlantanın kalitesini belirleyecektir. Makul bir fiyata en yüksek kalitede taşı alabilmeniz için iyi bir kesim pırlantanın ne olduğunu bildiğinizden emin olun. İstediğiniz modeli bulduğunuzda, kulağınıza rahatça oturduğundan emin olun!
 

Değerli Taş Küpe Modelleri

Pırlanta küpe tasarımlarının yanı sıra seçkilerimizin arasında diğer değerli taşlara da yer veriyoruz. Pembe ve kırmızı renk tonları arasında seyreden yakutun romantizmiyle aşkınızı alevlendirin. Eşsiz yeşiliyle büyüleyen zümrüt taşlı takılar ile zarafetin tadını çıkarın. Doğanın rengi olan mavinin en güzel tonu safir ile sadakatin ve güvenin altını çizin.

Yakut, zümrüt ve safir en az pırlanta küpe tasarımları kadar ilgi çeken modellerdendir. Doğada nadir bulunurluğu ve kusursuz renkleriyle ilgileri üzerinde toplarlar. Aynı zamanda doğal taş grubuna giren bu taşların kişiye sağladığı pek çok pozitif etki de olduğu söylenebilir. Tepeden tırnağa enerjinizi değiştirecek değerli taşlar ile tarzını ortaya çıkarın.

Altın Küpe Modelleri

Mücevheratın en önemli yapı taşı altındır. Pek çok değerli taşın bir araya gelmesini sağlayarak ana hattı oluşturur. Oldukça değerli bir maden olan altın, aynı zamanda yıpranmayan özelliğiyle aksesuarın kalitesini belirlemektedir. Diğer değersiz madenlere göre oldukça sağlam yapısıyla aksesuarlarınızın ömürsüz olmasını sağlar. Işıltısı ve nadir bulunurluğu ile de talepleri arttırmaktadır. Biz de hem değerli taş hem de pırlanta küpe modelleri üretimi sırasında altından faydalanıyoruz. Beyaz, pembe ve klasik altın tonlarıyla her zevke uygun seçkilerimizi vazgeçilmez bir hale getiriyoruz.

 

Pırlanta Küpe Fiyatları

Elmas küpeler, bir kadının güzelliğini ve zarafetini sergilemenin mükemmel bir yoludur. İster özel bir gün için ister günlük kullanım için olsun, pırlanta küpeler her türlü kombininizi tamamlayabilir. Ancak pek çok farklı stil ve boyutta pırlanta küpe mevcut olduğundan,sizi hangi pırlanta küpe fiyatlarının bekleyeceği bilmek zor olabilir.

Pırlanta küpe satın alırken, alışveriş yapan kişiler satın aldıkları pırlantaların kalitesinin yanı sıra bütçelerini de göz önünde bulundurmalıdır. Daha küçük elmaslar, daha büyük olanlardan daha ucuza mal olur, ancak aynı zamanda berraklık veya kesim kalitesinden yoksun olabilirler. Ortalama olarak, alıcılar, taş başına en az 0,50 karat olan kaliteli pırlantalı bir çift pırlanta küpe için yüksek meblalarda ödeme yapmayı bekleyebilirler.
 

Pırlanta Küpe Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Pırlanta küpe seçimi yapmakta zorlanan kişiler kendi tarzlarına en uygun olan modelleri belirlemelidirler. Aynı zamanda bu takıları hangi amaçla veya nerede kullanacakları kadar sahip oldukları bütçeler de seçim aşamasında çok önemlidir.

 

Pırlanta Küpe Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Pırlanta küpe temizliğinde en çok kullanılan ürünlerden biri elma sirkesidir. Ancak pırlanta takıların temizliğinde kesinlikle klor içerikli malzemeler kullanılmamalıdır. Bu sebeple elma sirkesine bandırıldıktan sonra bir bez ile kurulanabilir ve bu sayede gerekli temizlik seviyesi yakalanabilir.

 

Pırlanta Küpe Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Küçük pırlanta küpe kullanan kişilerin dikkat etmeleri gereken birçok konu vardır. Özellikle zarar görmeyecek şekilde saklamak, doğru malzemeler ile temizlemek veya sadece güvenilir firmalardan satın almak en önemli kriterler olmalıdır. Aynı zamanda pırlanta küpe uzun olmamalı ve elbise üzerinde kalarak görünebilmelidir.

 

 

Copyright © 2023 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.