Sepette %10 İndirim
Pırlanta Tektaş Yüzük

Pırlanta Tektaş Yüzük

Pırlanta Beştaş Yüzük

Pırlanta Beştaş Yüzük

Pırlanta Tamtur Yüzük

Pırlanta Tamtur Yüzük

Pırlanta Yarımtur Yüzük

Pırlanta Yarımtur Yüzük

Pırlanta Fantezi Yüzük

Pırlanta Fantezi Yüzük

Pırlanta Trend Yüzük

Pırlanta Trend Yüzük

Pırlanta Safir Yüzük

Pırlanta Safir Yüzük

Pırlanta Yakut Yüzük

Pırlanta Yakut Yüzük

Pırlanta Zümrüt Yüzük

Pırlanta Zümrüt Yüzük

Pırlanta Renkli Yüzük

Pırlanta Renkli Yüzük

Pırlanta Yüzük Modelleri

Aşkın ve sevginin en güzel temsilcisi olan pırlanta yüzük tasarımlarımızı, en gösterişli halleriyle atölyelerimizden parmaklarınıza taşıyoruz. Pırlanta merkezi olarak edindiğimiz tecrübelerimiz ve özel işçiliğimiz ile pırlanta konusunda oldukça iddialıyız. Yenilikçi anlayışımızla modern çizgileri birleştiriyor ve bütün kalıpları unutturacak tasarımlara imza atıyoruz. Birbirinden şık ve zarif modellere ulaşabileceğiniz koleksiyonlarımızla cazibenin tadını çıkarın!

Eski çağlardan beri sanat ve işçiliğin harmanlanması ile meydana çıkan yüzük modelleri pek çok anlama sahip olmuştur. Kimi zaman sadece estetik anlayışı ile takılarak aksesuar görevi görürken kimi zamanlarda evlilik, aşk, soyluluk gibi soyut kavramların en büyük temsilcilerinden oluşmuştur. Değerli madenlerden oluşturulan bu çemberler, zamanla değerli taşların bezenmesiyle en şık haline kavuşmuştur. Kadınlar tarafından en sevilen aksesuarların başında gelerek her daim popülaritesini korumaktadır. Gün geçtikçe karşımıza pek çok farklı trende uygun tasarımlar çıksa da asla ilgisini kaybettirmeyecek, zamansız modellere özel seçkilerimiz ile ulaşabilirsiniz.

Nişan Yüzük Modelleri

Pek çok elbisenin tamamlayıcı olarak oldukça şık bir etki yaratsa da, yüzük modelleri sadece estetik algılar sebebiyle kullanılmamaktadır. Özellikle evliliğin bir sembolü olarak hayatımızda yer alarak bağlılığı ve sadakati temsil etmiş oluyor. Bu anlamda evlilik teklifleri sırasında, bu aksesuarlar o anın başrolü haline geliyor.

Sevgi dolu bir birlikteliğin sonucunda hayatını birleştirmek isteyen çiftlerin karşısına öncelikli olarak tektaş modelleri çıkıyor. Bir adet pırlantanın göz alıcı bir şekilde kullanılmasıyla ortaya çıkan bu modeller, pek çok kadın için de en önemli tasarımlardan biri oluyor. Bizler de sizler için en güzel aşk hikayelerine konu olacak yüzük tasarımlarına imza atıyoruz. HRD sertifikalı ürünlerimizin de yer aldığı bu koleksiyonlarımızda size bir ömür memnuniyet yaşatacak kalite ve tasarımlara yer veriyoruz. Prenses ve yuvarlak kesimlerin ön plana çıktığı seçkilerimize baget kesimler de eşlik ediyor. Aynı zamanda farklılığı seven hanımlarımız için beştaş gibi çoklu pırlantaların yer aldığı tasarımlar da bulunuyor.

Evlilik denildiğinde akla gelen yüzük modelleri arasında tektaştan sonra tamtur tasarımlar geliyor. Bazı hanımlarımız için alyans yerine de kullanılabilen bu modellerde pırlantalar tek bir hat boyunca diziliyor. Birden fazla pırlantanın kullanımı oldukça zarif bir görüntüye sebebiyet veriyor. Sevgi bağınızı güçlendirecek seçkilerimiz arasında çeşitli zevkleri de göz önünde bulundurarak birbirinden farklı kalınlıklarda modeller oluşturuyoruz. Böylece koleksiyonlarımız her kadına hitap edebiliyor.

En özel kesim tekniklerinden biri olan baget kesim, pek çok kadının kalbini kazanıyor. Göz alıcı ışıltısı ve zarafeti ile görenleri büyülüyor. Dikdörtgen prizmaya benzeyen yapısı diğer kesim çeşitlerine oranla daha marjinal bir etki yaratıyor. Aynı zamanda pürüzsüz yüzeyi ve kullanılan özel teknikler sayesinde ışıl ışıl parlayabiliyor. Son olarak altınla da birleşerek nefes kesen tasarımları oluşturuyor.

Baget kesimlerin yanı sıra pek çok kesim tekniğine sahip yüzük modelleri de koleksiyonlarımızın içerisinde yer alıyor. Göz yaşı olarak da bilinen damla modeliyle parmaklarınız da zarif bir etki yaratabilir, oval kesimlerle klasik fakat zamansız bir görünüm elde edebilirsiniz.

Değerli Taş Yüzük Modelleri

Pırlanta da olduğu kadar diğer değerli taşlarda da iddiamızı sürdürüyoruz. Safir, zümrüt, yakut ve ametis gibi doğanın en nadide eserlerinden olan bu değerli taşlarla en özgün tasarımlara imza atıyoruz. Doğanın ihtişamını kullanarak oluşturduğumuz bu yüzük modelleri ile parmaklarınıza baharı getirebilirsiniz. Birbirinden güzel renk tonlarına sahip olan değerli taşlarla tepeden tırnağa enerjinizi değiştirebilirsiniz. Siz de pek çok alternatifin bulunduğu seçkilerimizle fark yaratın.

Copyright © 2022 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.